Send To Printer     Close This Window 
Monday  4:00 - 5:30  5:30 - 7:00  7:00 - 8:30  Closed 
 AREA #1      regan u14g       
 AREA #2      Tim VanWoerkom U12G   Tim VanWoerkom U14B    
 AREA #3      Robert Smith u14b   Elggren U12    
 AREA #4   Keith Reh u12g   Humberto Rodriguez u12b       
 AREA #5      Peter Frankudakis u9b       
 AREA #6      Andrew Kay u14   Andrew Kay u16    
 AREA #7             
 AREA #8             
 AREA #9   Joe Chavez u12b   Marshall Mead u9b       
 AREA #10             

Tuesday  4:00 - 5:30  5:30 - 7:00  7:00 - 8:30  Closed 
 AREA #1   RICK SMETANKA u14g   Alan Avins u10g   Bill Ramires u14b    
 AREA #2      Abimael Pena u10g   Dag Duesund U10B    
 AREA #3      Isaiah Ireys team 501   Kevin Thomas U9B    
 AREA #4      Alan Jara u10b   Ashraf Nabhani u14b    
 AREA #5   Steve Pitman U8 Boys   Erik Lackey U10 #555   Michal Garbers u12b    
 AREA #6   Roger Carton U14G   Joe Chavez u10b       
 AREA #7             
 AREA #8   Joe Chavez u10b   Alfonso Ramirez u10g   Phil Crow U16B    
 AREA #9   Addy Cruz/ Trisha Sullivan u6g   Juan Contreras U6B       
 AREA #10             

Wednesday  4:00 - 5:30  5:30 - 7:00  7:00 - 8:30  Closed 
 AREA #1             
 AREA #2      John Griffin Hall U10B   Llopis u10g    
 AREA #3      Richard Young u10G   Loberg u10b    
 AREA #4   Mackenzie Andrews    Hartline u9b       
 AREA #5             
 AREA #6   Joe Chavez u12b   Roger Gutierrez U12B       
 AREA #7             
 AREA #8   Hwang u6g   Ormsby u10b   noyes u16g    
 AREA #9   claycomb u10b      Don Warren u14b    
 AREA #10             

Thursday  4:00 - 5:30  5:30 - 7:00  7:00 - 8:30  Closed 
 AREA #1      RICK SMETANKA u14g   Suzanne martinez u14g    
 AREA #2   Zach Olson   Karen Falagrady u12g       
 AREA #3      Kurt Schulze u10b   Elggren U12    
 AREA #4   Michael Evenas u6g   reh u12g       
 AREA #5   Hembree u6g      Braun u12b    
 AREA #6   Bryan Tiffin u9g   Roger Carton u14g   Michal Garbers u12b    
 AREA #7             
 AREA #8   Joe Chavez u10b   Dave Parsio U10G   Phil Crow U16B    
 AREA #9   Marshall Mead u9b   Juan Contreras U10B       
 AREA #10             

Friday  4:00 - 5:30  5:30 - 7:00  7:00 - 8:30  Closed 
 AREA #1      Karen Falagrady u10g       
 AREA #2   Zach Olson      Dag Duesund U10B    
 AREA #3             
 AREA #4   David Schlom U10b   John Griffin Hull bu10   Alan Jara    
 AREA #5   Loberg u10b   Floe u6b   Braun u12b    
 AREA #6      Mike Carr u14g       
 AREA #7             
 AREA #8   Ormsby u10b          
 AREA #9      Tim VanWoerkom U12G   Tim VanWoerkom U14B    
 AREA #10